Aspirator fara sac Heinner Monarch 800 HVC-V800BK
Producător: Heinner
Cod produs: HVC-V800BK
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: HVC-V800BK
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Garantia PLUS 1 - 12 luni - 22,40RON
Garantia PLUS 2 - 24 luni - 35,20RON
320,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Comparare Produse
HVC-V800BK
Aspirator fara sac Heinner Monarch 800 HVC-V800BK, sistem ciclonic, filtru HEPA 11, 800W putere, putere absorbtie: >180W, viteza variabila, capacitate recipient praf: 2.2L, tub telescopic metal, accesoriu 2 in 1 pentru spatii inguste, perie canapele, negru/orange.
| Caracteristici generale | |
| Greutate: | 5.00kg |
| Dimensiuni (L x W x H) | 0.00cmx0.00cmx0.00cm |
| Watts | 800 W |