Calculatoare

Vizualizare ca: Listă / Grid
Produse pe pagină:
Sortare după: Preţ (Mic > Mare)
Rucsac notebook Targus CN600 15.6" Black
Calculatoare
Rucsac notebook Targus CN600 15.6" Black CN600 Rucsac notebook Targus, CN600, 15.6",  Black, ..
195,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Cablu server Hp AJ836A Multimode 5m
Calculatoare
Cablu server Hp AJ836A Multimode 5m AJ836A Cablu Server HP 5 m Multimode OM3 LC/LC FC Cable..
355,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Rucsac notebook Lenovo ThinkPad 4X40Q26383
Calculatoare
Rucsac notebook Lenovo ThinkPad 4X40Q26383 4X40Q26383 Lenovo ThinkPad Professional 1..
370,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Rucsac laptop Targus Corporate Traveller
Calculatoare
Rucsac laptop Targus Corporate Traveller   CUCT02BEU   Rucsac de lap..
440,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Docking Station Lenovo USB-C Mini Dock EU
Calculatoare
Docking Station Lenovo USB-C Mini Dock EU 40AU0065EU Porturi: 1 x HDMI 2.0 (support up to 4K..
590,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Switch Allied Telesis GS950 8 porturi
Calculatoare
Switch Allied Telesis GS950 8 porturi   AT-GS950/8-50   Switch ALLIE..
590,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Docking Station Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4
Calculatoare
Docking Station Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 40B00135EU Ports: 4x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) T..
1.315,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Laptop Lenovo ThinkBook 15 G2 ARE AMD Ryzen 3 4300U Quad Core Win 10
Calculatoare
Laptop Lenovo ThinkBook 15 G2 ARE AMD Ryzen 3 4300U Quad Core Win 10   20VGS00R00   ..
1.525,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Docking Station Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4
Calculatoare
Docking Station Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 40B00300EU Maximum Resolution/Refresh Rate: 1*..
1.625,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HDD Server Seagate ST14000NM002G 14TB SATA3 3.5"
Calculatoare
HDD Server Seagate ST14000NM002G 14TB SATA3 3.5"   ST14000NM002G   HDD intern S..
1.740,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HDD Server Seagate ST18000VE002 18TB SATA 3.5"
Calculatoare
HDD Server Seagate ST18000VE002 18TB SATA 3.5"   ST18000VE002   SG HDD 3.5 18TB SATA..
1.850,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Desktop Dell Vostro 3710 SFF Intel Core i3-12100 Quad Core
Calculatoare
Desktop Dell Vostro 3710 SFF Intel Core i3-12100 Quad Core   N4303_M2CVDT3710_U  ..
1.965,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Laptop Business ASUS ExpertBook B1 15.6"  Intel Core i3-1315U
Calculatoare
Laptop Business ASUS ExpertBook B1 15.6"  Intel Core i3-1315U Laptop Business ASUS ExpertB..
2.275,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Laptop Acer Aspire 3 A315-59 Intel Core i5-1235U Deca Core
Calculatoare
Laptop Acer Aspire 3 A315-59 Intel Core i5-1235U Deca Core   NX.K6SEX.00A   La..
2.505,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Notebook MSI Modern 14 B4MW-260XRO AMD Ryzen 5 4500U Hexa Core
Calculatoare
Notebook MSI Modern 14 B4MW-260XRO AMD Ryzen 5 4500U Hexa Core   9S7-14DK14-409..
2.530,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs