Filtreaza dupa:
  • Servere
  • Sistem de operare PC
  • Tip procesor

Servere

Dell HP HPE Lenovo Seagate
Vizualizare ca: Listă / Grid
Produse pe pagină:
Sortare după: Preţ (Mic > Mare)
Cablu server Hp AJ836A Multimode 5m
Servere
Cablu server Hp AJ836A Multimode 5m AJ836A Cablu Server HP 5 m Multimode OM3 LC/LC FC Cable..
345,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Switch Allied Telesis GS950 8 porturi
Servere
Switch Allied Telesis GS950 8 porturi   AT-GS950/8-50   Switch ALLIE..
705,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Sursa de alimentare Server Lenovo 7N67A00883 750W
Servere
Sursa de alimentare Server Lenovo 7N67A00883 750W   7N67A00883   Lenovo ThinkSystem ..
780,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
SSD Server Dell 400-BJSN 480GB SATA 2.5''
Servere
SSD Server Dell 400-BJSN 480GB SATA 2.5''   400-BJSN   Dell 480GB SSD SATA Read Int..
1.065,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HDD Server Lenovo 7XB7A00027 1.2TB SAS 2.5"
Servere
HDD Server Lenovo 7XB7A00027 1.2TB SAS 2.5"   7XB7A00027   Lenovo ThinkSystem 2.5" 1..
1.265,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
SSD Server Dell 400-BJSU 480GB SATA 2.5''
Servere
SSD Server Dell 400-BJSU 480GB SATA 2.5''   400-BJSU   Dell 480GB SSD SATA Read Int..
1.480,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
SSD Server Dell 400-BKPX 960GB SATA 2.5''
Servere
SSD Server Dell 400-BKPX 960GB SATA 2.5''   400-BKPX   Dell 960GB SSD SATA Read Int..
1.620,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
SSD Server Dell 345-BBDL 960GB SATA 2.5''
Servere
SSD Server Dell 345-BBDL 960GB SATA 2.5''   345-BBDL   Dell 960GB SSD SATA Read Int..
1.795,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HDD Server Seagate ST18000VE002 18TB SATA 3.5"
Servere
HDD Server Seagate ST18000VE002 18TB SATA 3.5"   ST18000VE002   SG HDD 3.5 18TB SATA..
2.055,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HDD Server Seagate ST14000NM002G 14TB SATA3 3.5"
Servere
HDD Server Seagate ST14000NM002G 14TB SATA3 3.5"   ST14000NM002G   HDD intern S..
2.640,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HPE Transceiver X130 10G SFP+ LC SR
Servere
HPE Transceiver X130 10G SFP+ LC SR JD092B HPE Transceiver X130 10G SFP+ LC SR (JD09..
2.730,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HPE Server DL360 Gen10 Intel Xeon Octa Core
Servere
HPE Server DL360 Gen10 Intel Xeon Octa Core 860653-B21 HPE DL360 Gen10 Xeon-S 4110 K..
2.915,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HPE Server DL380 Gen10 Intel Xeon Deca Core
Servere
HPE Server DL380 Gen10 Intel Xeon Deca Core 826850-B21 HPE DL380 Gen10 4114 Xeon-S ..
3.745,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HPE Server DL360 Gen10 Intel Xeon Deca Core
Servere
HPE Server DL360 Gen10 Intel Xeon Deca Core 860657-B21 HPE DL360 Xeon-S4114 1.20GHz..
4.335,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Server Dell PowerEdge T140 Tower Intel Xeon E-2124 Quad Core
Servere
Server Dell PowerEdge T140 Tower Intel Xeon E-2124 Quad Core   T14016602823   PowerE..
5.635,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs