Filtreaza dupa:
  • Servere
  • Sistem de operare PC
  • Tip procesor

Servere

Dell HP HPE Lenovo Seagate
Vizualizare ca: Listă / Grid
Produse pe pagină:
Sortare după: Preţ (Mic > Mare)
Cablu server Hp AJ836A Multimode 5m
Servere
Cablu server Hp AJ836A Multimode 5m AJ836A Cablu Server HP 5 m Multimode OM3 LC/LC FC Cable..
365,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Sursa server Dell Single 450-AEBM Hot-Plug 495W
Servere
Sursa server Dell Single 450-AEBM Hot-Plug 495W 450-AEBM Sursa Server Dell Single, Hot-plug Power ..
630,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Sursa de alimentare Server Lenovo 7N67A00883 750W
Servere
Sursa de alimentare Server Lenovo 7N67A00883 750W   7N67A00883   Lenovo ThinkSystem ..
780,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Switch Allied Telesis GS950 8 porturi
Servere
Switch Allied Telesis GS950 8 porturi   AT-GS950/8-50   Switch ALLIE..
940,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HDD Server Dell 400-ATKV 8TB 3.5"
Servere
HDD Server Dell 400-ATKV 8TB 3.5"   400-ATKW   aracteri..
1.710,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HDD Server Seagate ST14000NM002G 14TB SATA3 3.5"
Servere
HDD Server Seagate ST14000NM002G 14TB SATA3 3.5"   ST14000NM002G   HDD intern S..
1.720,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HDD Server Seagate ST18000VE002 18TB SATA 3.5"
Servere
HDD Server Seagate ST18000VE002 18TB SATA 3.5"   ST18000VE002   SG HDD 3.5 18TB SATA..
1.980,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HP Switch 2530 24 porturi
Servere
HP Switch 2530 24 porturi J9776A Switch HP 2530 24 porturi Gigabit 4 porturi SFP rac..
2.355,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HPE Server DL360 Gen10 Intel Xeon Octa Core
Servere
HPE Server DL360 Gen10 Intel Xeon Octa Core 860653-B21 HPE DL360 Gen10 Xeon-S 4110 K..
2.915,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HPE Transceiver X130 10G SFP+ LC SR
Servere
HPE Transceiver X130 10G SFP+ LC SR JD092B HPE Transceiver X130 10G SFP+ LC SR (JD09..
2.915,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HPE Server DL380 Gen10 Intel Xeon Deca Core
Servere
HPE Server DL380 Gen10 Intel Xeon Deca Core 826850-B21 HPE DL380 Gen10 4114 Xeon-S ..
3.745,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
HPE Server DL360 Gen10 Intel Xeon Deca Core
Servere
HPE Server DL360 Gen10 Intel Xeon Deca Core 860657-B21 HPE DL360 Xeon-S4114 1.20GHz..
4.335,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Server HPE DL160 Intel Xeon-Silver 4208 Octa Core
Servere
Server HPE DL160 Intel Xeon-Silver 4208 Octa Core   P19560-B21   Procesor ..
9.450,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Server HPE DL380 Intel Xeon-Silver 4208R Octa Core
Servere
Server HPE DL380 Intel Xeon-Silver 4208R Octa Core P23465-B21 HPE DL380 Gen10 4208 1P 32G NC..
14.920,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs
Server HPE DL360 Intel Xeon-Silver 4210R 12 Core
Servere
Server HPE DL360 Intel Xeon-Silver 4210R 12 Core P40637-B21 HPE DL360 Gen10 4210R 1P 32G NC ..
15.305,00RON
Pret cu TVA si TV.
Bazat pe 0 recenzii.
Compară produs