Aspirator vertical cu functie mop 3 in 1 Heinner One4Floor HSVC-M18WH3IN1
Producător: Heinner
Cod produs: HSVC-M18WH3IN1
Disponibilitate: În Stoc
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: HSVC-M18WH3IN1
Disponibilitate: În Stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Garantia PLUS 1 - 12 luni - 49,70RON
Garantia PLUS 2 - 24 luni - 78,10RON
710,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Comparare Produse
aspirare, spalare, mop, sistem autocuratare, putere: 180W si 2 viteze, 2500mAh, 2,000RPM, putere absorbtie: 18W, comenzi ON/OFF, MODE si autocuratare pe maner, autonomie: 35/21 min, 2 recipiente apa (curate/colectare): 600/400ml, accesorii: suport depozitare verticala, perie curatare, incarcator, nivel zgomot: 80dB, alb
| Caracteristici generale | |
| Greutate: | 15.00kg |
| Dimensiuni (L x W x H) | 0.00cmx0.00cmx0.00cm |
| Watts | 150 W |