Cod produs: RZ04-03240100-R3M1
Disponibilitate: In functie de stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 2 ani
Romtelecom: 021 642 70 24
Orange:         0744 63 13 23
Vodafone:      0723 31 90 73
Preţ:
380,00RON
In functie de stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Cant: - +
   - SAU -
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
Casti Gaming Razer Blackshark V2 X
RZ04-03240100-R3M1
Sunetul eSports
claritate superioara a microfonului si izolare acustica avansata.
Difuzoare Razer™ TriForce Titanium de 50mm pentru performanta audio de inalta calitate
Sistem avansat de anulare pasiva a zgomotului, pentru concentrare neintrerupta.
Compatibilitate multiplatforma pentru utilizare pe diverse dispozitive prevazute cu mufa de 3,5mm
pe aproape orice platforma.
Specificatii
Tip
Casti Gaming
Structura
Earcup
Conectare
Wired
Interfata
Jack de 3.5 mm
Lungimea cablului (m)
1.3
Stil
Over-the-head
Pernuta
Da
Difuzor
Diametru (mm)
50
Sensibilitate (dBPa/V)
100
Frecventa
12 Hz - 28 kHz
Impedanta (Ohm)
32
Microfon
Microfon
Da
Sensibilitate (dBV/Pa)
-42 dB V/Pa
Tip
Uni-directional
Frecventa
100Hz - 10kHz