UPS Legrand KEOR SP 600 600VA/360W
Producător: LEGRAND
Cod produs: 000000000000310180
Disponibilitate: In functie de stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 2 ani
Romtelecom: 021 642 70 24
Orange: 0744 63 13 23
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: 000000000000310180
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 2 ani
Comparare Produse
UPS Legrand KEOR SP 600, 600VA/360W, 4xIEC, USB HID, baterie 1x 12V 7Ah, stabilizator electronic (AVR), 230V, forma Tower, tehnologie Line interactiv, dimensiuni 120 x 138 x 330mm
Montare in rack: No
Tip UPS: Line Interactive
Capacitate putere UPS: 360W