Cod produs: SRT2200RMXLI-NC
Disponibilitate: In functie de stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Romtelecom: 021 642 70 24
Orange:         0744 63 13 23
Vodafone:      0723 31 90 73
Preţ:
13.540,00RON
In functie de stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Cant: - +
   - SAU -
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
Ups Apc Smart-UPS SRT 2200VA 230V – 1980W
SRT2200RMXLI-NC
APC SRT2200RMXLI-NC. Topologie UPS: Conversie dublă (online), Capacitate de putere de ieşire (VA): 2200 VA, Puterea de ieşire: 1980 W. Tipuri ieșire AC: Conector C13, Conector C19, Cantitatea Outlets: 12 ieșire(i) AC, Tipul de interfata serial: RJ-45. Tehnologia bateriei: Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA), Capacitate baterie: 367 VAh, Durată baterie (max): 5 An(i). Factorul de formă: Rackmount, Culoarea produsului: Negru, Capacitate portbagaj: 2U. Lățime: 432 milimetri, Adâncime: 584 milimetri, Înălţime: 85 milimetri
Caracteristici
Topologie UPS Conversie dublă (online)
Capacitate de putere de ieşire (VA) 2200 VA
Puterea de ieşire 1980 W
Forma undei Sinusoidal
Tensiune de operare intrare (min) 160 V
Tensiune de operare intrare (max) 275 V
Frecvenţa de intrare 40 - 70 Hz
Tensiune de operare ieșire (min) 220 V
Tensiune de operare ieșire (maz) 240 V
Gradul de energie în sarcină 340 J
Crest factor 3:1
De urgenţă Power Off (EPO) Da
Tensiune ieșire THD 2%
Nivel zgomot 55 dB
 Alarme sonore Da
Conexiune
Tipuri ieșire AC Conector C13, Conector C19
Cantitatea Outlets 12 ieșire(i) AC
Numărul de ieşire jumperi IEC 2
Port USB Da
Interfață în serie Da
Tipul de interfata serial RJ-45
Ethernet LAN (RJ-45) cantitatea de porturi 1
SmartSlot Da
Baterie
Tehnologia bateriei Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA)
Capacitate baterie 367 VAh
Număr de baterii acceptate 1
Durată baterie (max) 5 An(i)
 Baterie timp de reîncărcare 3 h
Design
Factorul de formă Rackmount
Capacitate portbagaj 2U
Lungime cablu 2,44 m
Culoarea produsului Negru
Indicatori LED-uri Da
Afisaj LCD
Cod de Protecție Internațională (IP) IP20
Certificare CE, CE Mark, EAC, EN/IEC 62040-1,
EN/IEC 62040-2, RCM, VDE
Conditii de mediu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 40 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -20 - 50 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 0 - 95%
Gama de stocare umiditate relativă 0 - 95%