Ups APC Smart-UPS SRT online cu dubla-conversie 6000VA-6000W
Producător: Apc
Cod produs: SRT6KXLI
Disponibilitate: In functie de stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Romtelecom: 021 642 70 24
Orange:         0744 63 13 23
Vodafone:      0723 31 90 73
Preţ:
28.010,00RON
In functie de stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Cant: - +
   - SAU -
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
SRT6KXLI
Specificatii
Tip
Online
Conectori Iesire
IEC C13
6
IEC C19
4
Altii
1x Hard wire
2x IEC Jumpers
General
Putere
6000 VA
Incarcare
6 kW
Baterie
Numar baterii
1
Timp de incarcare
3 ore
Timp mediu de functionare
60.8 min @600W
1.5 min @6000W
Interfata
RJ-45
Serial RJ-45
Smart-Slot
USB
Display
Da
Dimensiuni
432 x 174 x 719 mm
Greutate
60.0 Kg
Caracteristici generale
Garantie: 3 ani
Greutate: 60.00kg
Dimensiuni (L x W x H) 432.00mmx174.00mmx719.00mm