Cod produs: SRT10KRMXLI
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: SRT10KRMXLI
Comparare Produse
Ups Apc Smart-Ups SRT online dubla-conversie 10000VA
SRT10KRMXLIUPS APC Smart-UPS SRT online dubla-conversie 10kVA / 10kW 6 conectori C13 4 conectori C19 extended runtime rackabil 6U
Tip |
Tip |
Online |
Conectori Iesire |
IEC C13 |
6 |
IEC C19 |
4 |
Altii |
1x Hard wire |
General |
Putere |
10000 VA |
Incarcare |
10 kW |
Baterie |
Numar baterii |
2 |
Timp de incarcare |
1.5 ore |
Timp mediu de functionare |
82.6 min @1000W |
Interfata |
RJ-45 |
Montare in rack |
6U |
Display |
Da |
Dimensiuni |
263 x 432 x 715 mm |
Greutate |
111.82 Kg |
| Caracteristici generale | |
| Greutate: | 130.00kg |
| Dimensiuni (L x W x H) | 263.00mmx432.00mmx715.00mm |