Fier de calcat Heinner HSI-2400RD
Cod produs: HSI-2400RD
Comparare Produse
HSI-2400RD
Calcare uscata / pulverizare / jet de abur
Afisaj LED
Rezervor apa 380 ml
Talpa cu invelis ceramic
Functie Autocuratare
Sistem anti-picurare
Putere: 2000-2400W
Fierul de calcat are putere maxima de 2400W, perfect pentru incalzire rapida si abur puternic.
CARACTERISTICI GENERALE
Tip produs |
Fier de calcat |
Tip |
Orizontal |
Utilizare |
Rezidential |
Tehnologii |
Afisaj Led |
Functii |
Sistem Anti-picurare Auto-curatare Anti-calcar Oprire automata |
Continut pachet |
1 x Fier de calcat |
Culoare |
Rosu |
SPECIFICATII TEHNICE
Putere |
2400 W |
Tip panou de comanda |
Mecanic |
Capacitate recipient apa |
380 ml |
Material talpa |
Ceramic |
DIMENSIUNI
Lungime |
310 mm |
Latime |
120 mm |
Inaltime |
169 mm |