UPS Legrand KEOR SP 800 800VA/480W
Producător: LEGRAND
Cod produs: 000000000000310183
Disponibilitate: In functie de stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 2 ani
Romtelecom: 021 642 70 24
Orange: 0744 63 13 23
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: 000000000000310183
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 2 ani
Comparare Produse
UPS Legrand KEOR SP 800, 800VA/480W, 4x IEC German standard sockets, USB HID tip B, stabilizator electronic (AVR), baterie 1 x 12V/ 9 Ah, 230V,forma sinusoidala simulata in forma de unda, tehnologie Line interactiveVI, interfata RGB LED bar (verde/ portocaliu/ rosu), dimensiuni 120 x 330x 138mm
Montare in rack: No
Tip UPS: Line Interactive
Capacitate putere UPS: 480W