Cod produs: SRT10KRMXLI
Disponibilitate: In functie de stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Romtelecom: 021 642 70 24
Orange:         0744 63 13 23
Vodafone:      0723 31 90 73
Preţ:
39.675,00RON
In functie de stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Cant: - +
   - SAU -
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
Ups Apc Smart-Ups SRT online dubla-conversie 10000VA
SRT10KRMXLI
UPS APC Smart-UPS SRT online dubla-conversie 10kVA / 10kW 6 conectori C13 4 conectori C19 extended runtime rackabil 6U
Tip
Tip
Online
Conectori Iesire
IEC C13
6
IEC C19
4
Altii
1x Hard wire
3x IEC Jumpers
General
Putere
10000 VA
Incarcare
10 kW
Baterie
Numar baterii
2
Timp de incarcare
1.5 ore
Timp mediu de functionare
82.6 min @1000W
3.3 min @10000W
Interfata
RJ-45
Serial RJ-45
Smart-Slot
USB
Montare in rack
6U
Display
Da
Dimensiuni
263 x 432 x 715 mm
Greutate
111.82 Kg
Caracteristici generale
Garantie: 3 ani
Greutate: 130.00kg
Dimensiuni (L x W x H) 263.00mmx432.00mmx715.00mm