Cod produs: SMT2200RMI2UNC
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: SMT2200RMI2UNC
Comparare Produse
Ups Apc Smart-UPS SMT line-interactive/sinusoidala 2200VA – 1980W
SMT2200RMI2UNC
APC Smart-UPS 2200VA. Topologie UPS: Line-Interactive, Capacitate de putere de ieşire (VA): 2200 VA, Puterea de ieşire: 1980 W. Tipuri ieșire AC: Conector C20, Priza de putere: Conector C20, Cantitatea Outlets: 9 ieșire(i) AC. Tehnologia bateriei: Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA), Capacitate baterie: 509 Ah, Baterie timp de reîncărcare: 5 h. Factorul de formă: Rackmount, Culoarea produsului: Negru, Capacitate portbagaj: 2U. Lățime: 480 milimetri, Adâncime: 683 milimetri, Înălţime: 86 milimetri
| Caracteristici | |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 2200 VA |
| Puterea de ieşire | 1980 W |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 V |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 V |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 Hz |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 V |
| Tensiune de operare ieșire (maz) | 240 V |
| Frecvență ieșire | 50/60 Hz |
| Gradul de energie în sarcină | 375 J |
| Timp de răspuns | 4 ms |
| De urgenţă Power Off (EPO) | O |
| Nivel zgomot | 55 dB |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Alarme sonore | Da |
| Gestionare pe baza de Web | Da |
| Mod alarmă perceptibilă | Înlocuire baterie |
| Auto-restart | Da |
Conexiune |
| Tipuri ieșire AC | Conector C20 |
| Priza de putere | Conector C20 |
| Cantitatea Outlets | 9 ieșire(i) AC |
| Cantitate porturi USB 2.0 | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) cantitatea de porturi | 1 |
Baterie |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Capacitate baterie | 509 Ah |
| Baterie timp de reîncărcare | 5 h |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
Design |
| Factorul de formă | Rackmount |
| Capacitate portbagaj | 2U |
| Culoarea produsului | Negru |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Afisaj | LCD |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Intervalul de temperatură pentru depozitare | -15 - 45 °C |