Camera de supraveghere analogica Hikvision DS-2CE16U1T-IT3F28
Producător: HIKVISION
Cod produs: DS-2CE16U1T-IT3F28
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: DS-2CE16U1T-IT3F28
Comparare Produse
DS-2CE16U1T-IT3F28Camera de supraveghere Hikvision Turbo HD Bullet DS- 2CE16U1T-IT3F (2.8mm); 8.29MP; 4K; lentila fixa 2.8mm; rezolutie: 3840 (H) × 2160 (V); Frame Rate: TVI: 8MP@12.5fps, 8MP@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@ 30fps, 2MP@25fps,2MP@30fps; distanta IR: 60m; EXIR smart IR cu optimizare IR cut Day and Night; iluminare minima: Color: 0.01 Lux@ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR; DWDR 105db; AGC; BLC; HLC; TVI/AHD/CVI/CVBS; Temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C, dimensiuni: 81.9 mm × 86.7mm × 217.9 mm; greutate: 435g; IP 67;