Ups APC Smart-UPS SRT online cu dubla-conversie 6000VA-6000W
Producător: Apc
Cod produs: SRT6KXLI
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: SRT6KXLI
Comparare Produse
SRT6KXLI
Specificatii
Tip |
Online |
Conectori Iesire |
IEC C13 |
6 |
IEC C19 |
4 |
Altii |
1x Hard wire |
General |
Putere |
6000 VA |
Incarcare |
6 kW |
Baterie |
Numar baterii |
1 |
Timp de incarcare |
3 ore |
Timp mediu de functionare |
60.8 min @600W |
Interfata |
RJ-45 |
Display |
Da |
Dimensiuni |
432 x 174 x 719 mm |
Greutate |
60.0 Kg |
| Caracteristici generale | |
| Greutate: | 60.00kg |
| Dimensiuni (L x W x H) | 432.00mmx174.00mmx719.00mm |