Statie incarcare auto Huawei Smart Charger 22 kW Type 2 SCHARGER-22KT-S0 Statie incarcare auto Huawei Smart Charger 22 kW Type 2 SCHARGER-22KT-S0 Statie incarcare auto Huawei Smart Charger 22 kW Type 2 SCHARGER-22KT-S0 Statie incarcare auto Huawei Smart Charger 22 kW Type 2 SCHARGER-22KT-S0
Statie incarcare auto Huawei Smart Charger 22 kW Type 2 SCHARGER-22KT-S0
Producător: Huawei
Cod produs: X02314BXL-003
Disponibilitate: În Stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Romtelecom: 021 642 70 24
Orange:         0744 63 13 23
Vodafone:      0723 31 90 73
Preţ:
2.635,00RON
În Stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Cant: - +
   - SAU -
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
Statie incarcare V.E. Huawei Smart Charger 22 kW
400V, 6A-32A, priza Type 2, WiFi, IP54, IK10, 2x RFID Card incluse
Huawei SCharger-22KT-S0 este solutia oferita de Huawei pentru incarcarea autoturismelor electrice sau a auto hibrid plug-in si functioneaza pe un bransament trifazat, putand oferi curent cu valori cuprinse intre 6 – 32 A (1.4 kW – 22 kW).