Led TV Smart HORIZON 50HL7590U/D UHD 4K
Producător: Horizon
Cod produs: 50HL7590U/D
Disponibilitate: În Stoc
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: 50HL7590U/D
Disponibilitate: În Stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Garantia PLUS 1 - 12 luni - 137,90RON
Garantia PLUS 2 - 24 luni - 216,70RON
1.970,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Comparare Produse
LED TV HORIZON 4K-GTV 50HL7590U/D, 50" D-LED, 4K Ultra HD (2160p), Dolby Vision HDR / HDR10 / HLG + MicroDimming, Digital TV-Tuner DVB- S2/T2/C, CME 400Hz, Googlecast + Google Assistant + BT, Contrast 5000:1, 350 cd/m2,1x LAN (RJ45), 1x CI+, 2x HDMI (v2.0), 2x HDMI (v2.1), 2x USB (v2.0), 1x AV IN(Mini), 1x Optic, Dolby Atmos, VESA 200 x 200 mm, M6, Twin-Foot Stand, Black
| Diagonala display | 126 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | 4K |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 1 x VGA 1 x RJ-45 1 x Jack 3.5 mm 4 x HDMI 1 x S/PDIF 1 x Composite In CI+ slot |
Smart TV
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | 9.0 |
| Mirroring | Android |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant built in |
| Tip procesor | Dual Core |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | DTS HD Dolby AC-4 DTS Tru Surround Dolby Audio Processing |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
Consum energie
| Consum energie electrica / 1000 ore | 71 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 1130 x 208 x 698 mm |
| Dimensiune fara stand | 1130 x 84 x 656 mm |
| Greutate cu stand | 11.25 Kg |
| Greutate fara stand | 9.75 Kg |
| Dimensiune cutie | 1215 x 154 x 780 mm |