Cod produs: FW-55BZ30L
Disponibilitate: În Stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 2 ani
Romtelecom: 021 642 70 24
Orange: 0744 63 13 23
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: FW-55BZ30L
Disponibilitate: În Stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 2 ani
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Garantia PLUS 1 - 12 luni - 363,65RON
Garantia PLUS 2 - 24 luni - 571,45RON
5.195,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Comparare Produse
Ecran profesional LFD Monitor Signage Sony BZ30L
55" (140cm), UHD, operare 24/7, luminozitate 440nit, panel IPS, backlight Direct LED, timp răspuns 8ms, contrast static 1200:1, contrast dinamic 300000:1, mătuire 1%, Android 10, stocare 16GB. Miracast, Chromecast built-in, AirPlay, Apple HomeKit, Google Play Store. Conectivitate: WiFi 2.4GHz/5GHz(for Wi-Fi Direct: 2.4GHz Only), BT4.2, 1xComposit, 4xHDMI, HDCP2.3, 2xUSB, 1xLAN, 1xRS232C, Light sensor, 1xAudio In, 1xAudio Out, 1xHeadphone Out. Landscape & Portrait, boxe 2x10W, culoare negru, dimensiuni 124.3 x 72.1 x 7.1 cmmm, VESA 300x300, greutate 15.7kg, consum tipic 202W. Garantie 3 ani