Suport perete Neomounts TV/Monitor 60"-100" Newstar LFD-W1000
Cod produs: LFD-W1000
Disponibilitate: In functie de stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 2 ani
Comparare Produse
LFD-W1000
Neomounts by Newstar LFD-W1000 TV/Monitor Wall Mount (fixed) for 60"- 100" Screen - Black Specifications General Min. screen size*: 60 inch Max. screen size*: 100 inch Min. weight: 0 kg Max. weight: 125 kg Screens: 1 VESA pattern: 200x200, 200x300, 200x400, 300x200, 300x300, 350x350, 400x200, 400x300, 400x400, 400x500, 400x600, 440x400, 500x400, 600x200, 600x300, 600x400, 600x500, 600x600, 680x300, 800x200, 800x400, 800x500, 800x600, 900x600 mm VESA minimum: 200x200 mm VESA maximum: 900x600 mm Distance to wall: 3,2 cm Functionality Type: Fixed Height adjustment: None
Montare: Perete
Greutate maxima suportata: peste 51 kg
Marime maxima ecran: peste 61"