Cod produs: LH65WMBWBGCXEN.SLEDU
Disponibilitate: În Stoc
Vodafone: 0723 31 90 73
Disponibilitate: În Stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Garantia PLUS 1 - 12 luni - 701,40RON
Garantia PLUS 2 - 24 luni - 1.102,20RON
10.020,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Comparare Produse
Display interactiv educational (tabla interactiva) Samsung Flip Pro WM65B 65" UHD EDU
Display interactiv educational (tabla interactiva) Samsung Flip Pro WM65B, 65", UHD, 16/7, 350nit, New Edge 60Hz, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 8%~12%, Tizen 6.5, OTA, Flip App, CPU A72*4, stocare 32GB. Smartview+ (50 dispozitive conectate, 6 afisate in acelasi timp), Web browser, Office365 (PowerPoint, Excel, Word, PDF), VMWare; IR 20 puncte touch, timp raspuns touch 6.7ms, viteza scriere 26ms; 2x pen-uri pasive cu magnet, stergere cu palma, recunoastere obiect 2mm~50mm, mod pictura in ulei si acuarela cu recunoasterea marimii pensulelor si cu mixare de culoare; Adnotare pe materiale video; Securizarea documentelor cu PIN, securizarea echipamentului cu PIN, stergere automata periodica a documentelor; Partajare lectie prin email, imprimanta, USB, Network Drive; Partajare ecran prin wireless, WiFi Direct, Screen Mirroring cu touch, Airplay; Update de firmware automat OTN (Over the Network). Conectivitate: WiFi, BT(keyboard/mouse, speaker), 1xHDMI, 1xUSB, USB-C, 1xUSB External (In/Out), Audio Out Stereo Mini Jack, Touch Input, RS232C thru stereo jack, RJ45(For MDC). Sticla protectie anti-glare securizata 3.2T cu pelicula hidrofoba, antimicrobiala si shatter-proof, Landscape & Portrait, Pivot, boxe 2x10W, culoare alb gri, dimensiuni 1522.4x897.6x62.9mm, VESA 400x400, greutate 39.7kg, consum max 192.5W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil;, inclus coding kit HUB - dispozitiv conectare si si control robot - multifunctional, Aplicatie programare roboti multifunctionali integrata nativ in sistemul de operare al display-ului interactiv tip fable blockly.