Monitor AOC curbat CU34V5C/BK 34" WLED UHD
Producător: AOC
Cod produs: CU34V5C/BK
Disponibilitate: În Stoc
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: CU34V5C/BK
Disponibilitate: În Stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Garantia PLUS 1 - 12 luni - 101,85RON
Garantia PLUS 2 - 24 luni - 160,05RON
1.455,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Comparare Produse
MONITOR AOC CU34V5C/BK 34 inch, Panel Type: VA, Backlight: WLED, Curvature: 1500R, Resolution: 3440x1440, Aspect Ratio: 21:9, Refresh Rate:100Hz, Response time GtG: 4 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 3000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178/178, Colours: 16.7M, 5Wx2 speakers, Adjustability: Tilt: -5/23, Height Adjust: 130mm, Swivel: -30/30, Connectivity: 1xHDMI 2.0, 4x USB 3.2/ 1x USB-C (DP Alt 65W), 1xDisplayPort 1.2, VESA: 100x100