Cod produs: 5455C012AA
Disponibilitate: In functie de stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 1 an
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Garantia PLUS 1 - 12 luni - 142,10RON
Garantia PLUS 2 - 24 luni - 223,30RON
Comparare Produse
Multifunctional laser color Canon MF752CDW A4
5455C012AA
Multifunctional laser color Canon MF752CDW, dimensiune A4 (Printare,Copiere, Scanare), viteza max 33ppm alb-negru si color, rezolutie max1200x1200dpi, memorie 1 GB RAM,alimentare hartie 250 coli+ 50 coli multi-purpose+50 coli ADF, limbaj de printare UFRII, PCL 5c1, PCL6, 45 PCL fonts, marire-micsorare 25-400%, scanare color rezolutie optica 600X600 dpi, enhanced 9600 X9600dpi, viteza scanare 33ppm, Scan to: USB memory key, PC, FTP,E-mail,cloud, Formate scanare: TIFF/JPEG/PDF/Compact PDF/Searchable PDF,display LCD tactil color 12.7cm, volum de printare max 50000 pagini/luna, interfata: USB2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n,Wireless Direct Connection, consumabile: CRG069 BK(2.1K), CRG069H BK(7.6K), CRG069 C/M/Y (1.9K), se livreaza cutonere: negru 2100pag, C/M/Y 1100pag.
CARACTERISTICI GENERALE
Tip produs |
Imprimanta multifunctionala |
Tehnologie printare |
Laser |
Mod printare |
Monocrom |
Utilizare |
Home & office |
Functii principale |
Printare Scanare Copiere |
Conectivitate |
USB Retea |
Format general imprimanta |
A4 |
Printare fata/verso (Duplex) |
Automat |
Alimentator automat de documente (ADF) |
Da |
Functii speciale |
ADF |
Tip display |
Touchscreen |
Dimensiune display |
12.7 cm |
IMPRIMANTA
Viteza de printare monocrom |
33 ppm |
Viteza de printare color |
33 ppm |
Rezolutie printare (DPI) |
1200 x 1200 |
COPIATOR
Viteza de copiere monocrom |
33 ppm |
Viteza de copiere color |
33 ppm |
Rezolutie copiere (DPI) |
600 x 600 |
SPECIFICATII TEHNICE
Frecventa procesor |
1.2 GHz |
Capacitate memorie |
1 GB |
Putere consumata |
1380 W |
Nivel zgomot |
65 dB |
Interfata |
USB 2.0 RJ 45 |
Format fisier |
A4 |
Limbaj printare |
UFRII PCL6 |
DIMENSIUNI & GREUTATE
Greutate |
23.3 Kg |
Lungime |
991 mm |
Latime |
625 mm |
Inaltime |
1117 mm |