Ups Apc Smart Ups-SRT SRT5KXLI 5000VA-4500W
Producător: Apc
Cod produs: SRT5KXLI
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: SRT5KXLI
Comparare Produse
SRT5KXLIUPS APC Smart-UPS SRT online dubla-conversie 5000VA / 4500W 6 conectoriC13 4 conectori C19 extended runtime convertibil rack,
bateri eAPCRBC140, optional extindere garantie cu 1/3 ani (WBEXTWAR1YR-SP-05/WBEXTWAR3YR-SP-05)
GENERAL
ProducatorAPC
Nume produsSRT5KXLI
TIP
Form FactorRack/Tower
TopologieOnline dubla conversie
PUTERE
Aparenta5000 VA
Reala4500 W
ALIMENTARE CURENT
Faza intrareMonofazat
Faza iesireMonofazat
Tensiune de alimentare230 V
Tensiune de iesire230 V
Frecventa intrare60 Hz 50/60 Hz +/- 5 Hz auto sensing
Frecventa iesire65 Hz 45 - 65 Hz (detectare automată)
Forma de undaSinusoida pura
BATERIE SI AUTONOMIE
Model baterieMaintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof
Timp mediu de incarcare3 Ore
Baterii optionaleSRT192BP
Autonomie la jumatate de incarcare10 min
Autonomie la incarcare maxima4 min
CONECTORI SI INTERFETE
Conectori intrareHard Wire 3-wire
Conectori iesireIEC Jumpers (2)
IEC 320 C19 (4)
IEC 320 C13 (6)
InterfeteSmartSlot
Serial
USB
Protectie retea RJ-45DA RJ-45 10/100 Base-T
MANAGEMENT
Panou de controlConsolă de comandă şi stare LCD multifuncţional
DIMENSIUNI FIZICE
Nivel zgomot55 dB
Spatiu ocupat in rack3U (Sine rack neincluse in pachet)
Greutate63.6 kg
DimensiuniW:130 D:719 H432 mm
| Caracteristici generale | |
| Greutate: | 68.00kg |
| Dimensiuni (L x W x H) | 719.00mmx432.00mmx130.00mm |