LED TV DIAMANT Smart 40HL4330F/C 101 cm Full HD
Producător: Horizon
Cod produs: 40HL4330F/C
Disponibilitate: În Stoc
Vodafone: 0723 31 90 73
Cod produs: 40HL4330F/C
Disponibilitate: În Stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Garantia PLUS 1 - 12 luni - 85,40RON
Garantia PLUS 2 - 24 luni - 134,20RON
1.220,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
Comparare Produse
LED TV DIAMANT SMART 40HL4330F/C, 40" D-LED, FULL HD (1080p), CME 200Hz, DVB-S2/T2/C, Contrast 3000:1, 250 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v1.4), 2xUSB (v2.0), AV IN, AUX, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT), VESA 100 x 100 mm, M4, Dark Silver Twin-Foot Stand, Black
ip TV
Smart TV
Rezoluție TV
FHD
Tehnologie display TV
LED
Diagonala TV 101 cm
USB TV
2
Ambilight
Nu
HDR
Nu
VESA TV
Tip display TV
Plat
WiFi
Da
Segment
Consumer
Culoare TV
Negru/Argintiu
Refresh-Rate
50Hz