Cod produs: SMT2200RMI2UNC
Disponibilitate: In functie de stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Romtelecom: 021 642 70 24
Orange:         0744 63 13 23
Vodafone:      0723 31 90 73
Preţ:
10.730,00RON
In functie de stoc
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Cant: - +
   - SAU -
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
Ups Apc Smart-UPS SMT line-interactive/sinusoidala 2200VA – 1980W
SMT2200RMI2UNC
APC Smart-UPS 2200VA. Topologie UPS: Line-Interactive, Capacitate de putere de ieşire (VA): 2200 VA, Puterea de ieşire: 1980 W. Tipuri ieșire AC: Conector C20, Priza de putere: Conector C20, Cantitatea Outlets: 9 ieșire(i) AC. Tehnologia bateriei: Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA), Capacitate baterie: 509 Ah, Baterie timp de reîncărcare: 5 h. Factorul de formă: Rackmount, Culoarea produsului: Negru, Capacitate portbagaj: 2U. Lățime: 480 milimetri, Adâncime: 683 milimetri, Înălţime: 86 milimetri
Caracteristici
Topologie UPS Line-Interactive
Capacitate de putere de ieşire (VA) 2200 VA
Puterea de ieşire 1980 W
Forma undei Sinusoidal
Tensiune de operare intrare (min) 151 V
Tensiune de operare intrare (max) 302 V
Frecvenţa de intrare 50/60 Hz
Tensiune de operare ieșire (min) 220 V
Tensiune de operare ieșire (maz) 240 V
Frecvență ieșire 50/60 Hz
Gradul de energie în sarcină 375 J
Timp de răspuns 4 ms
De urgenţă Power Off (EPO) O
Nivel zgomot 55 dB
Protecție împotriva supratensiunii Da
 Alarme sonore Da
Gestionare pe baza de Web Da
Mod alarmă perceptibilă Înlocuire baterie
Auto-restart Da
Conexiune
Tipuri ieșire AC Conector C20
Priza de putere Conector C20
Cantitatea Outlets 9 ieșire(i) AC
Cantitate porturi USB 2.0 1
Ethernet LAN (RJ-45) cantitatea de porturi 1
Baterie
Tehnologia bateriei Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA)
Capacitate baterie 509 Ah
Baterie timp de reîncărcare 5 h
Acumulator prea cald-swap Da
Test automat de baterie Da
Pornire la rece Da
Design
Factorul de formă Rackmount
Capacitate portbagaj 2U
Culoarea produsului Negru
Indicatori LED-uri Da
 Afisaj LCD
Conditii de mediu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 40 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -15 - 45 °C